Nemokama medžiaga

Žemiau dalinamės laisvai ir nemokamai prieinama projektų valdymo medžiaga, skelbiama įvairių autorių bei organizacijų. Tikimės, kad ši medžiaga prisidės prie tobulėjimo projektinėje veikloje.

Tipas
Knyga
Autorius
Jurgen Appelo
Teikėjas Management 3.0
Kalba Anglų
Formatas
PDF
Registracija   Yra
Turinys

Knygoje pateikiama įdomių žaidimų, įrankių bei praktikų, skirtų palengvinti pokyčių įgyvendinimą organizacijoje. Autorius taip pat atskleidžia žaidimų bei kūrybingų praktikų svarbą ir naudą šių dienų organizacijose, kuriose žmogiškieji resursai vaidina lemiamą vaidmenį.

Tipas
Žaidimas
Autorius
Jurgen Appelo
Teikėjas Management 3.0
Kalba Anglų
Formatas
Stalo žaidimas
Registracija   Nėra
Turinys

Žaidimas skirtas organizacijoms. Pirmiausia žaidimui reikalingos figūros bei kortelės, kurias atsisiuntus PDF formatu reikia atsispausdinti (geriausia ant kietesnio popieriaus) ir susikarpyti. Instrukciją yra pateikta žaidimo autoriaus blog'o straipsnyje. Žaidimo tikslas - padėti darbuotojams lengviau diskutuoti apie organizacinę struktūrą, kurioje  skirtingos komandos dirba prie skirtingų projektų.

Tipas
Knygos
Autorius
-
Teikėjas OnlineProgrammingBooks.com
Kalba Anglų
Formatas
PDF, ePub, Kindle, HTML
Registracija   Yra, bet ne visoms knygoms
Turinys

OnlineProgrammingBooks.com tinklapis yra šaunus, nes jame talpinamos ne knygos, bet nuorodos į originalius internetinius puslapius, kur galima nemokamai atsisiųsti knygą. Registracija pačiame tinklapyje nėra reikalinga, tačiau savo duomenis pateikti gali paprašyti puslapis, į kurį vartotojas yra nukreipiamas. Šiame tinklapyje taip pat yra nuorodų į Google Books sistemoje esančias projektų valdymo knygas. Tinklapis turi griežtas antipiratavimo taisykles, todėl visos pateiktos knygos yra legalios ir siunčiantis asmeniniam naudojimui nėra pažeidžiami įstatymai. Vis dėlto lankytojui pravartu paskaityti ir to puslapio į kurį nukreipia tinklapis knygos atsisiuntimo politiką.

Tipas
Knyga
Autorius
IPMA (International Project Management Association)
Teikėjas IPMA (International Project Management Association)
Kalba Anglų
Formatas
PDF
Registracija   Yra
Turinys ICB ketvirtosios versijos dokumentas pateikia visų kompetencijų, reikalingų projektų, programų ir portfelio valdymui aprašymus. IPMA kompetencijos suskirstytos į 3 grupes: Perspektyvų, Žmonių ir Praktikų kompetencijos. Šių kompetencijų žinojimas yra pirmasis žingsnis į IPMA sertifikavimąsi, kuris, beje, taip pat aprašytas ICB dokumente. Kiekviena nacionalinė IPMA narė taip pat gali turėti Nacionalinį ICB, kuris turi būti patvirtintas tarptautinės IPMA organizacijos. Nacionaliniame ICB priklausomai nuo šalies kultūros gali atsirasti papildomų kompetencijų, taip pritaikant standartinį dokumentą prie kultūrinių skirtumų. Nacionalinių ICB reikia ieškoti IPMA nacionalinių narių tinklapiuose.
Tipas
Knyga
Autorius
DSDM Consortium
Teikėjas DSDM Consortium
Kalba Anglų
Formatas
HTML
Registracija   Nėra
Turinys DSDM - tai plačiai Jungtinėje Karalystėje paplitusi Agile tipo projektų valdymo metodologija. Tiesa, reikia pastebėti, kad kaip Agile metodologijai, DSDM Atern yra pakankamai „sunki“ ir apkrauta rolėmis bei procesais. DSDM Atern vadove Jūs rasite aprašytą metodologijos filosofiją, principus, projekto gyvavimo ciklą, procesus, roles bei kitus DSDM Atern atributus. Knygą rekomenduojame ne tik tiems, kurie nori pradėti dirbti pagal DSDM Atern, tačiau ir visiems besidomintiems skirtingomis projektų valdymo metodologijomis ir norintiems sužinoti naujų projektų valdymo subtilybių.
Tipas
Knyga
Autorius
Ken Schwaber, Jeff Sutherland
Teikėjas Scrum.org
Kalba 38 kalbos, tarp jų anglų bei lietuvių
Formatas
PDF
Registracija   Nėra
Turinys Scrum gidas yra Scrum, vienos populiariausių pasaulyje Agile metodologijų, pagrindas. Nors angliškas Scrum gido dokumentas yra vos 16 psl. nereikia apsigauti, kad pati metodologija yra labai paprasta. Puikiai įvaldyti Scrum yra sudėtingas ir laiko bei praktikos reikalaujantis procesas. Anot pačių autorių, Scrum gide Jūs rasite „žaidimo taisykles“ - esminius Scrum projekto komponentus. Gidą sudaro Scrum teorija, komandų rolių, įvykių, artefaktų aprašymus bei kitą reikšmingą informaciją.

Pasiūlymai

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.

Turite klausimų?

Nežinote kurią sertifikaciją, mokymus

rinktis?

 

Leiskite Jums padėti!