The Stakeholder Catalyst simuliacija

Tikslinė auditorija:

Visi kam tenka dirbti projektų valdymo srityje ir nori įgyti gilesnes suinteresuotųjų šalių bei rizikų valdymo praktines žinias.

Apie simuliaciją:

Kas būtų jeigu projektų vadovas išleistų šimtus milijonų dolerių, vestų derybas su skirtingų valstybių vyriausybėmis ir metų metus vykstančius derinimus sutalpintų į vieną dieną? Ir kas jei projektų vadovai per geriausią mokymosi patirtį išsineštų daugybę žinių be jokios rizikos?

 

The Stakeholder Catalyst - suinteresuotųjų šalių ir rizikų valdymo simuliacija „Užtvankos iššūkis“ yra revoliucinis būdas mokytis praktinių, realiame pasaulyje pritaikomų projektų valdymo įgūdžių. Sukurtas laikantis „rimtų žaidimų“ koncepcijos, mūsų unikali mokymosi programa atsisako tradicinių paskaitų ir sutelkia dėmesį į aukštesnio lygios supratimą ir praktinių įgūdžių tobulinimą.

 

„Užtvankos iššūkis“ seka hipotetiniu scenarijumi, kuriame šalis A nusprendžia statyti hidroelektrinę ir užtvenkti tarptautinėmis sutartimis saugomą upę. Projektas privalo trukti ne ilgiau nei 3 metus ir kainuoti iki 750 milijonų dolerių. Simuliacijos scenarijus yra paremtas tikra istorija.

 

Ir kuri mokymosi aplinka gali būti geresnė negu ta, kurioje rasite tuos pačius tikro gyvenimo faktorius? The Stakeholder Catalyst, dalyvius įtraukianti simuliacijų platforma, leidžia išbandyti jėgas aplinkoje, veikiamoje įvairių kintamųjų ir suteikia laisvę bei pasitikėjimą saugiam eksperimentavimui. Vedama projektų valdymo profesionalų komandos, simuliacija leidžia ugdyti geriausias rizikų ir suinteresuotųjų šalių praktines žinias.

 

Be to, kad ši pirmoji Lietuvoje projektų valdymo simuliacija yra įdomus naujas būdas gauti žinias, patirtis per mūsų platformą leidžia įgyti ir komandinio darbo praktiką. Dalyviai sužinos, kaip šalinti kliūtis, priimti sunkius sprendimus, maksimizuoti mokymosi potencialą... ir visa tai vyks dinaminio ir jaudinančio scenarijaus aplinkoje.

 

Daugiau informacijos

Mokymosi rezultatai:

 Simuliacijos metu pasieksime šiuos pagrindinius mokymosi rezultatus:

  • Išmokti svarbiausių projektų valdymo koncepcijų, įskaitant suinteresuotųjų šalių, rizikų, pokyčių, komandos, apimties valdymo, per praktinį patyrimą;
  • Įvertinti asmeninius projektų valdymo įgūdžius bei atrasti stiprybes ir silpnybes realioje  konkurencinėje aplinkoje;
  • Gauti ekspertų patarimus konkrečiais projektų valdymo klausimais, įžvalgas pagrindinėms projektų vadybos sritims ir kaip visa tai pritaikyti realiuose projektuose;
  • Perprasti sprendimų priėmimo proceso principus ir gauti kompromisams, tarp besivaržančių reikalavimų, daryti reikalingus įgūdžius;
  • Vystyti iš anksto nenumatytų pokyčių valdymo įgūdžius;
  • Reflektuoti išmoktas pamokas ir suprasti jų panaudojimo potencialą.

Kursus sudaro:

Mokymus sudaro praktinis simuliacijos scenarijaus vykdymas, užduočių atlikimas, rezultatų pateikimas bei jų aptarimas. Dalyviai taip pat gaus svarbiausių projektų valdymo sričių apžvalgą bei vertingus praktinius patarimus.

Trukmė:

Kursai trunka 1 dieną (9 ak. val.).

Jūsų investicija:

229 Eur

Turite klausimų?

Nežinote kurią sertifikaciją, mokymus

rinktis?

 

Leiskite Jums padėti!